السلام علیک یا انیس النفوس السلام علیک یا سلطان یا علی ابن موسی الرضا
ضامن غـــــــــزالک دل هردیــوانه

بخش های دیگر

فتوبلاگ من
پرسش و پاسخ
یادداشت بازدیدکنندگان
گالری وبلاگ

صفحات وبلاگ


دوستان من


 

چندی پیش سید علی عزیزی که کودک پنج ساله*ای است، به همراه پدر خود برای اقامه نماز به حسینیه امام خمینی(ره) خدمت مقام معظم رهبری رفته بود.
وقتی آیت*الله خامنه*ای رهبر معظم انقلاب اسلامی برای اقامه نماز وارد حسینیه می*شوند؛ سید علی ۵ ساله دست پدر خود را رها می*کند و به سمت ایشان می*دود و دست رهبر انقلاب را می*گیرد.
سید علی که علی*رغم سن کم خود حافظ ۵ جزء قرآن کریم نیز هست، خطاب به رهبر انقلاب می*گوید: “آقا می*شود چفیه*تان را به من بدهید؟”. تصویر هدیه شدن چفیه رهبری واقعه*ای بوده که او بارها از تلویزیون آن را تماشا کرده است.
مقام معظم رهبری پاسخ درخواست سیدعلی را با لبخندی داده و خطاب به همراهان خود می*گویند که ” چفیه را بدهید به آقا”. پدر سید علی در خاطره*ای می*گوید: از آن به بعد هر وقت با این بچه هم کلام می*شوم او به من می*گوید که “آقا به من گفتند آقا”.

در ادامه ماجرای دیدار این کودک با رهبر انقلاب در حالی*که آیت*الله خامنه*ای دست نوازش بر سر او می*کشیدند، سید علی ۵ ساله از ایشان می*پرسد: “آقا شما که اینقدر مهربان هستید، چرا آمریکا اینقدر از شما می*ترسد؟” که این سؤال با لبخند دیگری از سوی رهبر انقلاب مواجه می*شود. در همین هنگام یکی از همراهان رهبر انقلاب در پاسخ به سؤال سید علی می*گوید: “حضرت آقا آدم خوبی است؛ و چون از خدا می*ترسد آن*ها(آمریکایی*ها) هم از آقا می*ترسند

3 نظر

ریحانه ... | 20:53 - یکشنبه چهارم اسفند 1392